Ohňostroje LUSEK

Prodej zábavní pyrotechniky,ručně řezaných svíček a provádění pyromuzikálních ohňostrojů

Ohňostroje LUSEK

Kompaktní baterie již od   119,00 

Ohňostroje LUSEK

Zahradní ohňostroje na jedno zapálení od  890,00 

Ohňostroje LUSEK

Ručně řezané svíčky od 149,00

Ohňostroje LUSEK
Ohňostroje LUSEK

Žhavý svatební servis

Ohňostroje LUSEK

Žhavý narozeninový servis.

E-shop

Ohňostroje na zakázku

Nabízíme Vám sestavení a realizaci ohňostrojů. Jsme vlastníky koncese na provádění ohňostrojných prací a samozřejmostí je i průkaz odpalovače ohňostrojů. Každý ohňostroj Vám odborně sestavíme, dovezeme  a pokud budete mít zájem po domluvě  i odpálíme.

U velkých obecních akcí vybereme spolu s organizátory vhodné odpaliště a zajistíme všechny potřebné "formality" k zdárnému dokončení Vaší akce.

Samozřejmostí je pro nás i úklid použitých pyrotechnických výrobků. 

 

S naší zábavní pyrotechnikou si můžete sami poskládát vlastní ohňostroj. Udělejte si čas a vyberte si z naší nabídky kompaktních baterií efekty které se Vám líbí, poskládejte si je dle svého uvážení, pošlete nám Váš kompakto-sled do e-mailu: ohnostrojelusek@seznam.cz a my jej připravíme tak, že si jej zvládnete nachystat a odpálit sami.

 

Malé - domácí

Tento typ ohňostroje si můžete zakoupit v našem kamenném obchodě nebo přes náš eshop. Jedná se o sestavené sety na jedno zapálení, které lze zvládnout bez asistence odborné firmy.

Vhodné pro:  rodinné oslavy, narozeniny, svatby, firemní večírky a malé obecní akce

 

Cena se odvíjí od množství použitého materiálu, vynaložených finančních prostředků a délky ohňostroje.

* 2 minuty           od 1 800,-

* 3 minuty           od 2 100,-

* 4 minuty           od 3 000,-

* 5 minut             od 3 500,-

Pro cenovou kalkulaci a nastínění místa odpalu nás kontaktujte na emailové adrese  ohnostrojelusek@seznam.cz nebo  tel. čísle  607 164 860 

 

Střední

Jedná se o ohňostroje, které jsou vhodné pro zakončení, případně proložení programu městských oslav nebo akcí určených pro širokou veřejnost. Jsou zde použity výrobky profesionální pyrotechniky doplněné mnohdy speciálními ohňo efekty. To vše již probíhá za asistence našich vyškolených odpalovačů.

Vhodné pro: výročí menších měst a obcí, hudební festivaly, velké svatby a výročí firem

 

Cena je přímo úměrná délce a množství použitého pyrotechnického materiálu.

* 7   minut           od 15 000,-

* 8   minut           od 20 000,-

* 10 minut           od 25 000,-

* 15 minut           od 35 000,-

Pro cenovou kalkulaci a nastínění místa odpalu nás kontaktujte na emailové adrese  ohnostrojelusek@seznam.cz nebo  tel. čísle  607 164 860

 

Velké

Ohňostroje tohoto typu zakončují velké oslavy měst či velkých firem. Je zde použita profesionální pyrotechnika pro vytvoření vysokoletných efektů. Prostě to nejlepší z profesionální pyrotechniky.

Vhodné pro: výročí měst, velké silvestrovské oslavy a zahájení či zakončení významných společenských a sportovních akcí

 

Cena těchto ohňostrojů je orientační. Ke každé akci přistupujeme individuálně ve spolupráci se zákazníkem. Jelikož je v ohňostroji ve velké míře použita pyrotechnika 4.kategorie, je práce na takovém vystoupení zdlouhavá a časově náročná (zpracování programu ohňostroje, technické dokumentace, podání žádosti o povolení a spousta další práce).

* 10 minut           od  80 000,-

* 15 minut           od 120 000,-

* 20 minut           od 160 000,-

Pro cenovou kalkulaci a nastínění místa odpalu nás kontaktujte na emailové adrese  ohnostrojelusek@seznam.cz nebo  tel. čísle  607 164 860